Home » Programma

Sportprogramma en sportleiders
1 september 2018 t/m 30 juni 2019

BEWEGEN OP MUZIEK
Bewegen op Muziek
Sportnummer 31BOM
-
  Docent Kitty Koenders
Locatie: ’t Mozaïek
Op dinsdagmorgen 09.00 tot 10.00 uur

Bewegen op Muziek
Sportnummer 32BOM
-  Docent Kitty Koenders  
Locatie: ’t Mozaïek
Op dinsdagmorgen 10.00 tot 11.00 uur

Bewegen op Muziek
Sportnummer 33BOM -  Docent Kitty Koenders
Locatie: sportzaal Noorderlicht
Op dinsdagavond 19.00 tot 20.00 uur
--------------------------------------------

DYNAMIC TENNIS
Dynamic Tennis
Sportnummer 11DT
- Docent Kitty Koenders
Locatie: sportzaal Achterlo 
Op maandagmiddag 15.00 tot 16.00 uur


Dynamic Tennis
Sportnummer 12DT - Docent  Lieke Smits
Locatie: sportzaal Achterlo
Op woensdagmiddag 14.00 tot 15.30 uur

Dynamic Tennis
Sportnummer 13DT
- Docent  Lieke Smits 
Locatie: Sportzaal Achterlo
Op woensdagmiddag 15.30 tot 17.00 uur
 
Dynamic Tennis
Sportnummer 15DT  - Docent Kitty Koenders 
Locatie: Sportzaal Achterlo
Op vrijdagmiddag 15.30 tot 16.30 uur

Dynamic Tennis
Sportnummer 14DT - Docent Wil Gulpers  
Locatie: Wijkcentrum Wijchen-Zuid
Op zaterdagmorgen 09.30 tot 11.00 uur 
--------------------------------------------
 


GYM, SPORT en SPEL
Gym, Sport en Spel
Sportnummer 21GSS
- Docent Lieke Smits 
Locatie: sportzaal Achterlo
Op maandagmorgen 09.00 tot 10.00 uur


Gym, Sport en Spel
Sportnummer 26GSS - Docent Ingrid van Gaalen
Locatie Sportzaal Achterlo
Op dinsdagmiddag 15.00 tot 16.00 uur 

 

Gym, Sport en Spel  (herengym)
Sportnummer 22GSS
Docent Ger Bronsteede               
Locatie: Gymzaal De Slingert
Op dinsdagavond 19.00 tot 20.00 uur


Gym, Sport en Spel
Sportnummer 23GSS
- Docent Wil Gulpers  
Locatie: sportzaal Achterlo
Op woensdagmorgen 09.00 tot 10.00 uur

Gym, Sport en Spel
Sportnummer 24GSS - Docent Kitty Koenders  

Locatie: sportzaal Woezik / Suikerberg 
Op donderdagavond 20.00 tot 21.00 uur
 
Gym, Sport en Spel  (damesgym)
Sportnummer 25GSS - Docent Wil Gulpers
Locatie: Speelhoeve Blauwe Hof 4003 - Wijchen
Op donderdagavond 20.15 tot 21.15 uur
------------------------------------------ 

TAI - CHI
Tai-Chi
Sportnummer 41TAI
- Docent Jack Perenboom         
Locatie: Wijkcentrum Wijchen-Zuid
Op donderdagmiddag 13.30 tot 14.30 uur
______________________ 

Zumba-Gold

Sportnummer 34  -  Docent Imke Bonnamy-Peters
Locatie: Wijkcentrum De Brink
Op vrijdagochtend 11
tot 11.45 uur

___________________________ 

Fitter Oud  -  Aangepast sporten

Fitter Oud
Sportnummer 51 - Docent Ingrid van Gaalen

Locatie: sportzaal Achterlo
Op dinsdag 13.45 tot 14.45 uur

Fitter Oud
Sportnummer 52  - Docent  Anja Arts
Locatie: Beweegtuin / Silverfitness / ruimte Meander

Op donderdagmiddag 14.00 tot 15.00 uur.

Zeker Bewegen

Sportnummer 27 Docent Peter Rossen

Locatie: Wijchen Zuid

Op maandag 14.15-15.15 uur

 

Sportnummer 28 Docent Peter Rossen

Locatie: 't Achterom

Op woensdag 10.00 -11.00 uur

 

 

 

 

 

Anja Arts

Activiteit

Groep

Dag

Tijd

Locatie

Gym, Sport en Spel

21

Maandag

09.00 – 10.00

Sportzaal Achterlo

Zeker Bewegen

27

28

Maandag

Woensdag

14.15- 15.15

10.00 - 11.00




Sportzaal Wijchen-Zuid
Sportzaal Achterlo


 

Dynamic Tennis

11

Maandag

15.00 – 16.00

Sportzaal Achterlo

Bewegen op muziek

31

Dinsdag

09.00 – 10.00

Sportzaal Mozaïek

Bewegen op muziek

32

Dinsdag

10.00 – 11.00

Sportzaal Mozaïek

Fitter Oud

51

Dinsdag

13.45 – 14.45

Sportzaal Achterlo

Gym, Sport en Spel

26

Dinsdag

15.00 – 16.00

Sportzaal Achterlo

Gym, Sport en Spel

22

Dinsdag

19.00 – 20.00

Sportzaal De Slingert heren

Bewegen op muziek

33

Dinsdag

19.00 – 20.00

Sportzaal Noorderlicht

Gym, Sport en Spel

23

Woensdag

09.00 – 10.00

Sportzaal Achterlo

Dynamic Tennis

12

Woensdag

14.00 – 15.30

Sportzaal Achterlo

Dynamic Tennis

13

Woensdag

15.30 – 17.00

Sportzaal Achterlo

Tai Chi

41

Donderdag

13.30 – 14.30

Sportzaal Wijchen Zuid.

Fitter Oud

52

Donderdag

14.00 – 15.00

Silverfitness / Meander

Gym, Sport en Spel

24

Donderdag

20.00 – 21.00

Sportzaal Woezik

Gym, Sport en Spel

25

Donderdag

20.15 – 21.15

Sportzaal De Speelhoeve,dames

Zumba Gold

34

Vrijdag

11.00 – 11.45

De Brink

Dynamic Tennis

15

Vrijdag

15.30 – 16.30

Sportzaal Achterlo

Dynamic Tennis

14

Zaterdag

09.30 – 11.00

Sportzaal Wijchen Zuid.

Kitty (zonder foto)

.