Home » Programma

Sportprogramma & Rooster met data & Sportleiders
1 september 2017 t/m 30 juni 2018

BEWEGEN OP MUZIEK
Bewegen op Muziek
Sportnummer 31BOM
-
  Docent Kitty Koenders
Locatie: ’t Mozaïek
Op dinsdagmorgen 09.00 tot 10.00 uur

Bewegen op Muziek
Sportnummer 32BOM
-  Docent Kitty Koenders  
Locatie: ’t Mozaïek
Op dinsdagmorgen 10.00 tot 11.00 uur

Bewegen op Muziek
Sportnummer 33BOM -  Docent Kitty Koenders
Locatie: sportzaal Noorderlicht
Op dinsdagavond 19.00 tot 20.00 uur
--------------------------------------------

DYNAMIC TENNIS
Dynamic Tennis
Sportnummer 11DT
- Docent Kitty Koenders
Locatie: sportzaal Achterlo 
Op maandagmiddag 15.00 tot 16.00 uur


Dynamic Tennis
Sportnummer 12DT - Docent  Angelique Theunissen  
Locatie: sportzaal Achterlo
Op woensdagmiddag 14.00 tot 15.30 uur

Dynamic Tennis
Sportnummer 13DT
- Docent  Angelique Theunissen  
Locatie: Sportzaal Achterlo
Op woensdagmiddag 15.30 tot 17.00 uur
 
Dynamic Tennis
Sportnummer 15DT  - Docent Kitty Koenders 
Locatie: Sportzaal Achterlo
Op vrijdagmiddag 15.30 tot 16.30 uur

Dynamic Tennis
Sportnummer 14DT - Docent Wil Gulpers  
Locatie: Wijkcentrum Wijchen-Zuid
Op zaterdagmorgen 09.30 tot 11.00 uur 
--------------------------------------------
 


GYM, SPORT en SPEL
Gym, Sport en Spel
Sportnummer 21GSS
- Docent Lieke Smits 
Locatie: sportzaal Achterlo
Op maandagmorgen 09.00 tot 10.00 uur


Gym, Sport en Spel
Sportnummer 26GSS - Docent Ingrid van Gaalen
Locatie Sportzaal Achterlo
Op dinsdagmiddag 15.00 tot 16.00 uur 

 

Gym, Sport en Spel  (herengym)
Sportnummer 22GSS
Docent Ger Bronsteede               
Locatie: Gymzaal de Buizerd
Op dinsdagavond 19.00 tot 20.00 uur


Gym, Sport en Spel
Sportnummer 23GSS
- Docent Wil Gulpers  
Locatie: sportzaal Achterlo
Op woensdagmorgen 09.00 tot 10.00 uur

Gym, Sport en Spel
Sportnummer 27GSS - Docent Wil Gulpers
Locatie: sportzaal Wijchen Zuid
Op donderdagavond 19.00 tot 20.00 uur

Gym, Sport en Spel
Sportnummer 24GSS - Docent Kitty Koenders  

Locatie: sportzaal Woezik / Suikerberg 
Op donderdagavond 20.00 tot 21.00 uur
 
Gym, Sport en Spel  (damesgym)
Sportnummer 25GSS - Docent Wil Gulpers
Locatie: Speelhoeve Blauwe Hof 4003 - Wijchen
Op donderdagavond 20.15 tot 21.15 uur
------------------------------------------ 

TAI - CHI
Tai-Chi
Sportnummer 41TAI
- Docent Jack Perenboom         
Locatie: Wijkcentrum Wijchen-Zuid
Op donderdagmiddag 13.30 tot 14.30 uur
______________________ 

Zumba-Gold

Sportnummer 34  -  Docent Imke Bonnamy-Peters
Locatie: Wijkcentrum De Brink
Op vrijdagochtend 11
tot 11.45 uur

___________________________ 

Fitter Oud  -  Aangepast sporten

Fitter Oud
Sportnummer 51 - Docent Ingrid van Gaalen

Locatie: sportzaal Achterlo
Op dinsdag 13.45 tot 14.45 uur

Fitter Oud
Sportnummer 52  - Docent  Anja Aarts
Locatie: Beweegtuin / Silverfitness / ruimte Meander

Op donderdagmiddag 14.00 tot 15.00 uur.

 

roosteroud-fit2017-2018.jpg
Sportleiders.jpg

 

 

.